Київ Культурний © 2021
Катерина та Тетяна Очередько
З 6 по 28 лютого 2022 року у виставковому просторі Хабу «Культурний гараж» проходить нова персональна виставка-продаж «Тіло та Місто» відомих українських митців, членів Національної спілки художників України Тетяни та Катерини Очередько.

Адреса:
м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 18
Хаб "Культурний гараж"
Реєстрація: +38 050 353 67 54,
o.prokopenko@gmail.com
Виставка -продаж «Тіло та Місто»
Живопис
Графіка
Катерина та Тетяна Очередько
Про виставку:
Виставка складається з живописних робіт та графіки з різноманітними техніками друку: офорт, ліногравюра, шовкографія, монотипія. Роботи, створені протягом багатьох років, поділяються на дві серії:
  • «Тіло» — серія робіт Катерини Очередько. Художниця виражає ідею, що життя — це справжня насолода, це відчуття дотику, відчуття ейфорії та лише справжні емоції, а сучасна людина настільки звикає до масок, якими жонглює задля прагматичних результатів, що часто забуває про себе справжнього, віддаляючись від особистих цілей та справжніх мрій і щасливого життя.
  • «Місто» — роботи Тетяни Очередько, що створені на основі вражень, отриманих під час подорожей Європою, які залишилися в приємних спогадах. Тетяна особливу увагу приділяє спостереженню за простором, що оточує, за самим життям міста, його змінами, перебудовами. Які емоції воно породжує в серці, що лишається у спогадах, а що тьмяніє та зникає.
Про авторів:
Сестри Очередько — лауреати всеукраїнських та міжнародних виставок, члени Національної спілки художників України. Мають особливу популярність в Європі після створення понад 200 робіт для колекції Кіпрського музею сучасного мистецтва. Отримали нагороду «Silver Key Honor Award» від Кіпрського музею сучасного мистецтва. Митці брали участь у роботі кіностудії Break Thru Films - у створенні першого в світі повнометражного анімаційного фільму, намальованого вручну олійними фарбами, про життя та смерть Вінсента Ван Гога «З любов’ю, Вінсент». Фільм був номінований на премію Оскар та Золотий глобус.

Обидві майстрині працювали над мозаїчним оформленням інтер’єру Спасо-Преображенського Собору в м. Києві. В 2012 році отримали за цю роботу нагрудний знак-відзнаку Митрополита Київського Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира. Роботи художниць прикрашають колекції українських та європейських колекціонерів.

Обидві працювали над мозаїчним оформленням інтер’єру Спасо-Преображенського Собору в м. Києві. В 2012 році отримала за цю роботу нагрудний знак-відзнаку Митрополита Київського і всея України Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон