Події
Минулі

«Ковчег «Чорнобиль»: перезавантаження»

Креативний простір відкривається виставкою арт-проєкту «Ковчег «Чорнобиль»: перезавантаження» відомого українського фотографа та мандрівника Дениса Копилова.

«Ковчег «Чорнобиль»: перезавантаження» - унікальний проєкт, мета якого поступово змінювати ставлення людства до чорнобильської зони від місця занепаду до зони відродження та нового життя – у «Ноїв Ковчег».

Експозиція виставки представлена двома частинами робіт автора – банерами розміром 2,50 на 5,00 метрів. На творах з частини «Ковчег “Чорнобиль”» ми бачимо великі фото тварин, зроблені Денисом Копиловим у різних куточках нашої планети, що розташовані у просторі чорнобильської зони.

Роботи з частини «Мутація» були створені автором у співавторстві з його мамою – Ольгою Копиловою – художницею, що розфарбовувала фотографії тварин, використані у проекті «Ковчег «Чорнобиль», акрилом та гуашшю. Автори показують «мутації» цих фото навмисно, що ніби роботи піддались впливу радіації.

Попередня, ювілейна виставка Дениса Копилова з 11 фото-творів митця у м. Прип’яті була присвячена 35-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС та потрапила до рекорду України у номінації «Найбільша площа фоторобіт авторської виставки» м. Прип’ять.

*Виставкові роботи мають усі необхідних дозволи на безпечність санітарних норм.

Виставка триватиме до 01 лютого 2022 року