Події
Діючі

Виствака-продаж «Тіло та Місто»

Виставковий сезон 2022 року ми розпочинаємо новою виставкою під назвою «Тіло та Місто» відомих українських митців, Членів Національної спілки художників України Катерини та Тетяни Очередько. Виставка розпочала свою роботу офіційним відкриттям 06 лютого 2022 року о 15:00, де всі бажаючі змогли особисто поспілкуватися з авторами. Експозиція триває до 28 лютого 2022 року. В рамках роботи експозиції пройдуть публічні заходи, лекції та майстер-класи за участі авторів.

Про виставку:
Місто, що породжує спогади та тіло, що дозволяє насолоджуватися багатством відчуттів.
Художниці працюють разом, але досліджують в своїх роботах різні теми. Тетяна особливу увагу приділяє спостереженню за простором, що оточує, за самим життям міста, його змінами, перебудовами. Які емоції воно породжує в серці, що лишається у спогадах, а що тьмяніє та зникає.
Катерина досліджує тіло та процес його зміни. Як тіло реагує на нові простори, інше оточення. Досліджує, як проєктуються на тіло емоції та переживання, як тіло видозмінюється під їх впливом, що приховує, а що демонструє.
Мистецтво ставить запитання але і дає відповіді.

Про авторів:
Сестри Очередько — лауреати всеукраїнських та міжнародних виставок, Члени Національної спілки письменників України. Мають особливу популярність в Європі
після створення понад 200 робіт для колекції Кіпрського музею сучасного мистецтва. Отримали нагороду «Silver Key Honor Award» від Кіпрського музею сучасного мистецтва.
Митці приймали участь в роботі кіностудії Break Thru Films у створенні першого в світі повнометражного анімаційного фільму намальованого вручну олійними фарбами про життя та смерть Вінсента Ван Гога «З любов’ю, Вінсент». Фільм був номінований на премію Оскар та Золотий глобус.
Обидві майстрині працювали над мозаїчним оформленням інтер’єру Спасо-Преображенського Собору в м. Києві. В 2012 році отримали за цю роботу нагрудний знак-відзнаку Митрополита Київського і всея України Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира. Роботи художниць прикрашають колекції українських та європейських колекціонерів.

Арт-куратор — Олена Прокопенко.
Запис на кураторські екскурсії — https://bit.ly/33wg476
З питань придбання робіт, що представлені у ході експозиції, звертайтесь до організаторів виставки — спеціалістів Центру розвитку культури міста «Київ Культурний».

Виставка відкрита:
06 лютого — 28 лютого 2022 р
З 15 по 28 лютого відвідування виставки за попередньою реєстрацією.
Понеділок — вихідний
Вхід вільний
Фото : Гарри Пхотоман

Адреса: м. Київ, вул. Миколи Грінченка,18
Хаб «Культурний Гараж»
+38 050 353 67 54
info@kyivcultural.com